Укренерго вводить тимчасові обмеження електроенергії: список регіонів

Укренерго вводить тимчасові обмеження електроенергії: список регіонів

Важливо
Укренерго вводить тимчасові обмеження електроенергії: список регіонів
Харків, влада закликала жителів міста економити електроенергію, 21 жовтня 2022 року. Фото: Суспільне Харків

Для підтримки стабільної роботи енергосистеми Диспетчерський центр Укренерго вимушений ввести тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії в Харківській, Полтавській, Сумській областях.

Про це йдеться на сторінці підприємства.

Загалом, найбільший обсяг обмеження буде застосовано в Києві та Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській областях.

Це допоможе знизити навантаження на електромережі та дасть енергетикам час для ремонту пошкодженого терористичними атаками обладнання, зазначають в Укренерго.

"Будь ласка, тримайте телефони зарядженими і передавайте інформацію тим, хто не користується соцмережами. Пам’ятайте, що ваше ощадливе енергоспоживання може допомогти уникнути примусових відключень", — додали у підприємстві.

Що відомо

  • В Україні з 20 жовтня, запроваджуються обмеження на користування електроенергією.
  • З 10 жовтня внаслідок ударів, які завдали російські військові по території України було зруйновано 30% українських електростанцій. Це спричинило масові відключення світла.
  • Директор Центру досліджень енергетики EIR Center Олександр Харченко заявив, що близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено.

Читайте також

"Укренерго" знову обмежить електроспоживання у низці областей

"Гірше, ніж атаки 10-12 жовтня". Укренерго повідомило про значні пошкодження енергетичних об’єктів на заході України

На початок