У Хмельницькому переселенка відкрила власну танцювальну студію

У Хмельницькому переселенка відкрила власну танцювальну студію

У Хмельницькому переселенка відкрила власну танцювальну студію
Фото: Суспільне Хмельницький

Дарувати людям щастя. З такою метою танцівниця Влада Піка з Запоріжжя відкрила в обласному центрі танцювальну студію. До 24 лютого дівчина реалізовувала свої дитячі мрії в столиці – працювала тренеркою. Чому переїхала розвиватися до Хмельницького дізнавалася команда Суспільного.

Тренерка з танців Влада Піка робить розминку зі своїми вихованками. Рухи наставниці повторюють менеджерка, економістка та медсестра.

"Дорослі дуже круто танцюють, я так скажу. Вони надивилися різних кліпів, вони в голові собі танцюють. А якщо ви танцюєте в себе в голові, ви прийдете в зал і будете танцювати", — запевняє тренерка з танців.

На тренуваннях з танців зібралися жінки різних професій
На тренуваннях з танців зібралися жінки різних професій. Фото: Суспільне Хмельницький

Танці – це гарний спосіб тримати себе в формі та відпочити душею і тілом, розповідає про своє захоплення менеджерка з Хмельницького Валерія Монтач.

"По-перше, це дуже круте емоційне перезавантаження. Бо, коли ми приходимо до залу, ми якісь свої питання, проблеми лишаємо там за дверима, сюди не беремо. А, по-друге, це класний фітнес. Коли ранком прокидаєшся після заняття і відчуваєш кожен м’яз, то розумієш, що робота була зроблена не дарма. І це справжній кайф",— розповідає Валерія Монтач.

Після робочої зміни прийшла на заняття з танців медсестра Тетяна Кашпуренко. Каже, так доглядає за собою і підтримує фронт.

"Підтримуємо, як можемо. І на роботі треба бути в гарній формі, бо військових лікуємо. І для себе хочеться бути в гарній формі", - каже Тетяна Кашпуренко.

Заняття танцями відволікають від проблем та тримають тіло в тонусі
Заняття танцями відволікають від проблем та тримають тіло в тонусі. Фото: Суспільне Хмельницький

Своїх вихованок Влада Піка навчає при диско світлі сучасним танцювальним стилям.

"Я себе в них розвила, і можу когось іншого розвити. Зараз вивчаємо стиль джаз-фанк. Це більш молодіжний стиль, але дівчата дуже круто справляться, я можу сказати, що вони в мене дуже великі молодці. Мені подобається, що ми з ними почуваємо себе комфортно і знаходимо спільну мову", - розповідає тренерка з танців.

Вивчати танці Влада Піка почала в рідному Запоріжжі. Довчалася і втілювала дитячу мрію в життя в Києві до 24 лютого. Зі столиці разом із чоловіком виїхала до Хмельницького в перші дні повномасштабного вторгнення.

"Дуже страшно там було, літало все. Першу ніч провели в підвалі. Друзі покликали нас до Хмельницького, кажуть, у вас страшно, їдьте до нас. Звісно, тяжко переїжджати, ми залишили всі речі в Києві й приїхали сюди з двома валізками", - розповідає Влада Піка.

Нині Влада Піка відкрила танцювальну студію в Хмельницькому. Головну підтримку, розповіла, знайшла в чоловіку.

Тренерка навчає при диско світлі сучасним танцювальним стилям
Тренерка навчає при диско світлі сучасним танцювальним стилям. Фото: Суспільне Хмельницький

"Чоловік і є моя команда, ми це все відкрили разом. У нього освіта "підприємець", тому він допомагає з якимось фінансовими питаннями, з оформленням документів, бо творчі люди не роблять цього", - пояснює тренерка з танців.

Чоловік Влади Піки, Валентин Комісієнко каже, на відкриття студії його надихнула дружина.

"Вона дуже працьовита, самостійна, і дуже мрійлива", - каже чоловік Влади Піки.

Влада Піка танцям у студії навчає самостійно дітей і дорослих, і найняла кілька тренерів. Своє майбутнє танцівниця бачить у Хмельницькому і мріє відкрити філіали студії по всій Україні.

"Танці – це те, що дозволяє людині відчувати себе комфортно в будь-якому віці. Це те, що допомагає їй відчувати себе щасливою. Я просто хочу дарувати щастя людям по всьому світу, не тільки в Хмельницькому", - каже тренерка з танців.

Авторка: Ярослава Антошевська

Читайте також

  • У Хмельницькому стартував спортивний проєкт для дошкільнят
  • "Золота" сіль для доріг. Чи зможуть у снігопад дорогами Хмельницького їздити авто
  • У Хмельницькому зменшують кількість електротранспорту

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок