У Кремлі заявили про виконання мобілізації в деяких регіонах

У Кремлі заявили про виконання мобілізації в деяких регіонах

У Кремлі заявили про виконання мобілізації в деяких регіонах
. Російські військові. Фото: Головне управління розвідки МО України

Президент Володимир Путін ще не підписував указ про завершення часткової мобілізації, але у регіонах, які виконали мобілізаційне завдання, процес вичерпано та зупинено. Про це заявив прессекретар глави держави Дмитро Пєсков, передає "Інтерфакс".

Він пояснив, що Міноборони РФ для кожного регіону встановило показники і деякі регіони повідомили, що мобілізаційні завдання виконані.

"Таким чином, сам процес ось цієї часткової мобілізації, він уже вичерпаний і зупинений у тих регіонах, які із цим завданням впоралися. Що стосується президентського указу, зараз його немає, ми вас інформуватимемо", — сказав Пєсков.

Відповідаючи на питання чи може Міноборони встановити новий мобілізаційний план Пєсков зазначив, що загальна кількість мобілізованих не може перевищувати цифру, встановлену указом президента — до 300 тисяч осіб.

Президент Росії Володимир Путін оголосив, що “часткова” мобілізація в РФ завершиться “приблизно через два тижні”, щоб полегшити бюрократичну роботу під час звичайного осіннього циклу призову, який розпочнеться 1 листопада.

Що відомо

  • Президент РФ Володимир Путін 21 вересня підписав указ про проведення часткової мобілізації у Росії.
  • Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що в ході мобілізації буде призвано 300 тисяч резервістів, які пройдуть підготовку перед відправенням в зону "СВО".
  • На тлі оголошення мобілізації по усій Росії пройшли акції протесту. Також в Росії почалися підпали адміністрацій і військкоматів.
  • Водночас після оголошення президентом РФ Володимиром Путіним мобілізації, з Росії до Грузії та Казахстану виїхало вже понад 360 тисяч чоловіків, і велика кількість росіян втекли від мобілізації в інші країни.

Читайте також

Часткова мобілізація. У розвідці розповіли, скільки росіян уже призвали на службу

ПВК "Вагнера" завербувала в Росії близько шести тисяч ув'язнених

РФ відчуває нестачу "штурмовиків" і молодших офіцерів — британська розвідка

Путін у безвихідному становищі: Данілов прокоментував мобілізацію в Росії

На початок