На Львівщині школам рекомендують відновити очну та змішану форми навчання

На Львівщині школам рекомендують відновити очну та змішану форми навчання

На Львівщині школам рекомендують відновити очну та змішану форми навчання
Суспільне Львів

На Львівщині школам рекомендують відновити очну та змішану форми навчання. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Лист з такими рекомендаціями надіслали адміністраціям шкіл.

"З метою забезпечення права дітей на здобуття якісної освіти, враховуючи безпекові та погодні умови, департамент освіти і науки Львівської ОВА рекомендує адміністраціям шкіл Львівщини відновити очну та змішану форми навчання", — йдеться у повідомленні.

Також через пошкодження критичної інфраструктури та ризики повторних ударів департамент освіти і науки рекомендував навчальним закладам максимально продовжити навчання в теплий період року.

"Рекомендуємо режим роботи закладів освіти пристосувати до сучасних умов: максимально довго використати теплий період часу для проведення очного навчання; при зниженні температури розглянути питання щодо переведення шкіл на дистанційне навчання; розглянути можливість замість осінніх і весняних канікул провести довготриваліші зимові канікули", — повідомляють у департаменті.

Якщо ж після завершення тривалих зимових канікул у школах буде холодно, навчальним закладам радять розпочати навчання у віддаленому режимі. Після потепління — повернутися до очного навчання.

Читайте також: На Львівщині школам рекомендують приєднати осінні канікули до зимових

Вибір редакції

На початок