Клуб "Легіон" з Калуша, що на Франківщині, здобув першу перемогу в Українській хокейній лізі

. Фото: Федерація хокею України

16 жовтня хокейний клуб "Легіон" з Калуша, що на Івано-Франківщині, здобув перемогу в матчі проти команди "Київ". Це — перша перемога прикарпатців в Українській хокейній лізі. Поєдинок транслювали на офіційному YouTube-каналі Федерації хокею України.

Матч відбувся на "Нафтохімік-арені" в Калуші.

Гравцям "Києва" вдалося закинути швидку шайбу у ворота "Легіону" — відзначився Владислав Куцевич. Проте хокеїсти "Легіону" відігралися менш ніж за 40 секунд — у верхній кут воріт забив Павло Таран.

До кінця першого періоду гри калуській команді вдалося вийти вперед завдяки влучному кидку Олександра Філімонова. У другому періоді дальнім ударом відзначився Віктор Захаров — 3:1. Остаточний рахунок у матчі встановив хокеїст Павло Таран. Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь "Легіону".

15 жовтня "Легіон" програв київському "Соколу" з рахунком 0:5 на "Нафтохімік-арені". Прикарпатці пропустили три шайби ще в першому ігровому періоді. Упродовж другої частини поєдинку пропустили ще дві шайби. У третьому періоді калуська команда змогла зберегти ворота "сухими". За підсумком цього матчу "Легіон" зазнав третьої поразки в дебютному розіграші чемпіонату України з хокею.

У підсумку "Легіон" здобув перші три очки в турнірі. За результатом чотирьох турів чемпіонату команда посідає четверту сходинку таблиці змагань.

Наступні поєдинки калуський "Легіон" проведе на виїзді. 22 жовтня підопічні тренера Альберта Шафікова зіграють із "Кременчуком", а 23 жовтня — з "Харківськими Берсерками".

Хокейний клуб "Легіон" з Калуша дебютує у чемпіонаті України.

Хокейний клуб "Дніпро" з Херсона в сезоні 2022-2023 тренуватиметься і прийматиме суперників у домашніх матчах чемпіонату України в Калуші на Івано-Франківщині.

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!