ХК "Калуський легіон" став срібним призером чемпіонату України з хокею серед юнаків Facebook/Івано-Франківська ОДЮСШ

Хокейна команда "Калуський легіон" посіла друге місце на чемпіонаті України з хокею серед юнаків 2005 року народження. Вирішальні поєдинки відбулися у Дніпрі 5 травня, повідомляють в Івано-Франківській ОДЮСШ.

Калушани зіграли із дніпровською командою "Динамо". Для перемоги прикарпатцям не вистачило однієї шайби. У протистоянні цих команд мав визначитися новий володар золотих медалей національної першості у віковій категорії.

Перший поєдинок у Дніпрі завершився перемогою господарів 5:3. Тому в повторній зустрічі калуським спортсменам для виграшу золотих нагород потрібно було вигравати з різницею у щонайменше три шайби.

ХК "Калуський легіон" став срібним призером чемпіонату України з хокею серед юнаківFacebook/Івано-Франківська ОДЮСШ

Перший період завершився без закинутих шайб. На початку другої 20-хвилинки Данило Шпак вивів господарів вперед. Проте "Легіон" зусиллями Лева Стасюка та Людвіга Лейдара забезпечив собі перевагу у дві шайби.

"Утім досягти жаданої різниці в рахунку гостям так і не вдалося: Іларіон Купріянов та Максим Симоненко точними кидками встановили паритет на табло. Єдине, що вдалося підопічним Альберта Шафікова, – це вирвати перемогу на останній хвилині матчу. Однак шайба Струтинського принесла Калушу лише срібні нагороди", – йдеться у повідомленні.

За підсумками сезону в активі "Динамо" отримало 43 очки за 15 перемог і три поразки. На рахунку "Калуського легіону" також 43 пункти за 10 звитяг і чотири поразки, дві з яких в овертаймі.

До слова, у цьому розіграші чемпіонату України U-16 взяли участь 10 команд.