На Тернопільщині не будуть застосовувати графіки погодинного вимкнення електроенергії

На Тернопільщині не будуть застосовувати графіки погодинного вимкнення електроенергії

На Тернопільщині не будуть застосовувати графіки погодинного вимкнення електроенергії
Фото: Діана Ярошенко/Суспільне Тернопіль

На Тернопільщині не будуть погодинно вимикати світло. ВАТ "Тернопільобленерго" повертається до нормальної схеми роботи розподільної електричної мережі. Про це повідомили на сторінці ВАТ "Тернопільобленерго".

"Завдяки невтомній праці енергетиків та вашому розсудливому використанню електроенергії, в Тернопільській області відновлено роботу основних джерел живлення. Відповідно, ВАТ "Тернопільобленерго" повертається до нормальної схеми роботи розподільної електричної мережі Тернопільської області. Зважаючи на це, надалі не будуть застосовуватися графіки погодинного вимкнення споживачів електричної енергії. У разі настання будь-яких змін у роботі розподільної мережі Тернопільської області, що буде вимагати застосування графіків погодинного вимкнення електроенергії споживачів області, ВАТ "Тернопільобленерго" буде про це оперативно інформувати", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що вчора на сторінці ВАТ "Тернопільобленерго" повідомили, що у Тернополі вводять в дію графік погодинних вимкнень від електроенергії. Це хотіли зробити з метою стабілізації забезпечення споживачів Тернополя ВАТ "Тернопільобленерго" електричною енергією.

На Тернопільщині електропостачання відновили в усіх населених пунктах. Вчора, 12 жовтня, відновили електропостачання у 137 населених пунктах Тернопільщини. Залишалися без електроенергії 54 населених пункти. 11 жовтня 191 населений пункт Тернопільщини залишався без світла, через російські обстріли.

Що відомо

  • Відновили електропостачання в усіх населених пунктах – голова Тернопільської ОВА У Тернополі електроенергія подається в режимі резервного живлення
  • Відключення електроенергії на Тернопільщині: що відомо
  • У Тернополі вимикатимуть вуличне освітлення
На початок