Відключення електроенергії на Тернопільщині: що відомо

Відключення електроенергії на Тернопільщині: що відомо

Відключення електроенергії на Тернопільщині: що відомо
Фото: Богдан Боденчук/Суспільне Тернопіль

На Тернопільщині у деяких громадах відсутнє електропостачання. Про це повідомили голови цих громад.

У Борсуківській територіальній відключено підстанцію на 6 сіл. Про це повідомив голова громади Роман Кухарський. За його словами, це планове відключення, по черзі відключатимуть інші населені пункти. Інтернет є, якщо є світло.

Діти навчаються дистанційно. У Великодедеркальській територіальній громаді в усіх 13 селах є електрика і інтернет. Навчання дистанційне.

У Лановецькій територіальній громаді немає електропостачання та інтернету в 10 селах і коли підключать, не знають. Про це повідомив голова Лановецької територіальної Роман Казновецький. У Ланівцях є і світло і інтернет. Навчання в школах дистанційне.

У Лопушанській територіальній громаді в усіх 11 селах громади не було ні світла, ні інтернету. Півтори години тому все відновили. Під час відключення частково працював кабельний інтернет. Навчання дистанційне.

У Шумській територіальній громаді в усіх 44 населених пунктах є світло і інтернет. Навчаються діти дистанційно.

По Кременецькій, Почаївській та Вишнівецькій територіальних громадах голови не відповідають на телефонні дзвінки кореспондентів.

"Немає світла від вчорашнього ранку. Частково знеструмлено, у деяких селах, які йдуть від іншої лінії, світло є. Немає інтернету. Яке може бути навчання, якщо немає світла та інтернету", – розповів голова Микулинецької селищної ради Іван Слободян.

Нагадаємо, вчора, 10 жовтня, з 7:27 до 12:24 на Тернопільщині тривала повітряна тривога й були перебої з електропостачанням.

Що відомо

На початок