Зеленський представив нового голову Нацбанку Пишного

Зеленський представив нового голову Нацбанку Пишного

Зеленський представив нового голову Нацбанку Пишного
Фото: особиста сторінка Facebook Андрія Пишного

Президент Володимир Зеленський представив колективу Національного банку його нового голову Андрія Пишного та озвучив першочергові завдання для нової команди Нацбанку.

Про це повідомляється на сайті Офісу президента.

Зеленський подякував попередньому голові Нацбанку Кирилові Шевченку за ефективну роботу зі збереження макрофінансової стабільності в Україні з першого дня вторгнення Росії. Президент заявив, що розраховує на продуктивну роботу команди уряду і Нацбанку для посилення рівня співпраці із міжнародними фінансовими інституціями.

"Очікую, що новий голова НБУ разом з урядом наблизить підписання нової програми з Міжнародним валютним фондом", – сказав Зеленський.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль нагадав, що Україна очікує отримати найближчим часом $1,3 млрд додаткової підтримки. Також Україна чекає на місію МВФ і спеціальну програму для країни, що перебуває у війні.

Новий голова Нацбанку Андрій Пишний пріоритетами у своїй роботі назвав "макрофінансову стабільність у країні, ефективність макроекономічної політики, конструктивні перемовини з міжнародними партнерами, збереження стійкості банківської системи".

"Наступний рік буде непростим. 38 мільярдів доларів – загальна потреба у фінансуванні. Його залучення – це спільна справа для всіх урядових організацій, над якою ми працюватимемо", – зазначив Пишний.

Він запевнив, що Нацбанк впроваджуватиме системні реформи, які "потрібні Україні для прискореної інтеграції у європейську спільноту".

Що відомо

Читайте також

Екскерівник "Ощаду" та колега Єрмака. Що відомо про нового очільника НБУ Андрія Пишного і чи вплине це на політику банку

Масовий ракетний обстріл України, регіони без світла та води. 229-й день війни. Онлайн

На початок