"Будьте сміливими, як українці" — Резніков закликав світ визнати Росію терористичною державою

"Будьте сміливими, як українці" — Резніков закликав світ визнати Росію терористичною державою

"Будьте сміливими, як українці" — Резніков закликав світ визнати Росію терористичною державою
Міністр оборони України Олексій Резніков. Фото: Getty Images

Міністр оборони Олексій Резніков звернувся до світової спільноти із закликом визнати Росію — терористичною державою.

Про це міністр написав на своїй сторінці у Twitter.

"Прийшов час подивитися правді у вічі та юридично визнати Росію терористичною державою. Як вже зробили Україна і Латвія, і Естонія готується зробити. Будьте сміливими, як українці", — написав міністр.

Напередодні президент України Володимир Зеленський закликав світову спільноту офіційно визнати Росію державою-терористом на тлі військових ударів по цивільних, а також збільшити військову допомогу Україні.

У Конгрес США внесли законопроєкт по визнання Російської Федерації країною-спонсором тероризму. Про це повідомив старший радник Конгресу США Пол Массаро, 9 жовтня.

Що відомо

  • 28 липня Сенат США ухвалив резолюцію, яка закликає Держдеп визнати Росію державою-спонсором тероризму через події в Україні, Чечні, Грузії та Сирії, які призвели "до загибелі незліченної кількості людей.
  • 14 вересня речник Державного департаменту США Нед Прайс заявив, що адміністрація президента Байдена веде обговорення з Конгресом США запровадження проти Росії нових санкцій, які були б аналогічні оголошенню РФ країною-спонсором тероризму.
  • 15 вересня американські сенатори демократ Річард Блюменталь та республіканець Ліндсей Грем представили законопроєкт про визнання Росії країною-спонсором тероризму. Документ містить положення, що дозволить президентові США відмовитися від визнання країни спонсором тероризму з міркувань національної безпеки після того, як він засвідчить Конгресу, що Росія більше не підтримує акти міжнародного тероризму.
  • 11 серпня Сейм Латвії визнав Росію державою — спонсором тероризму.

Читайте також

"Чи допомагають переговори подолати терор?": Зеленський закликав визнати РФ державою-терористом

Конгрес США розгляне визнання Росії країною-спонсором тероризму

На початок