Громади Кіровоградщини зібрали будівельні матеріали для відновлення будинків на Харківщині

Громади Кіровоградщини зібрали будівельні матеріали для відновлення будинків на Харківщині

Громади Кіровоградщини зібрали будівельні матеріали для відновлення будинків на Харківщині
Фото з фейсбук-сторінки Кропивницької міської ради

Жителі Кропивницької та шести громад Олександрійського району Кіровоградської області закупили та відправили будівельні матеріали для відновлення будинків на Харківщині, які пошкодили російські ракети.

Кропивницький

У Кропивницькому зібрали допомогу для міста Балаклія Харківської області. Місто було в окупації з перших днів повномасштабного російського вторгнення. 8 вересня на головній площі Балаклії підняли український прапор. До міста увійшли Збройні сили України.

Читайте також: Били, ґвалтували, розстрілювали: рятувальниця з Балаклії розповіла про катівню окупантів у райвідділку

Будівельні матеріали закуповували місцеві комунальні підприємства, долучились депутати міської ради. Зібрали 15 тонн дошок, ОSB-плит, металопрофілю, цвяхів, саморізів, плівки, руберойду та гідробар’єру. Список потреб надала Балаклійська міська рада, сказав заступник міського голови Кропивницького Олександр Вергун.

Сім громад Кіровоградщини зібрали будівельні матеріали для відновлення будинків на Харківщині
Будівельні матеріали, які зібрали кропивницькі комунальні служби.

Вантаж відправили минулого тижня. Нині, за інформацією заступника міського голови, хочуть зібрати будівельні матеріали для Херсонської області. Потрібні ліс-кругляк, дошки, бруси, цвяхи, саморізи, будівельні мішки, провід.

Долучитися до збору можуть усі охочі. "Збір допомоги організували на базі міської аварійно-диспетчерської служби", – сказав Олександр Вергун.

Олександрійський район

В Олександрійському районі до збору долучилися шість громад: Олександрійська, Новопразька, Онуфріївська, Петрівська, Приютівська та Світловодська. Місцеві підприємці зібрали необхідні будівельні матеріали та відправили на Харківщину.

Сім громад Кіровоградщини зібрали будівельні матеріали для відновлення будинків на Харківщині
Завантаження будівельних матеріалів для Харківщини, Олександрійський район. Фото з сайту Олександрійської районної адміністрації

Підприємці закупляли необхідне за свої гроші, бюджетних коштів не витрачали, сказала голова районної адміністрації Ольга Коріненко.

Що відомо

26 вересня голова Маловисківської громади Юрій Гульдас розповів Супільному, як підприємці Малої Виски спільно з жителями Мар'янівської, Смолінської, Злинської та Новомиргородської громад купували будівельні матеріали для харків'ян.

Читайте також

  • На Кіровоградщині продають марки, щоб допомогти зруйнованому росіянами музею Сковороди
  • Російські книжки – на макулатуру, гроші – армії. У Кропивницькому збирають російськомовні книжки.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок