На Київщині проходить навчання саперів. Де чутимуть вибухи

На Київщині проходить навчання саперів. Де чутимуть вибухи

На Київщині проходить навчання саперів. Де чутимуть вибухи
Фото: Уніан

Жителі Київської області 27 вересня можуть чути вибухи. На Вишгородщині проводитимуть планові навчання саперів. Про це повідомляє пресслужба Вишгородської районної військової адміністрації.

"Сьогодні на території району проводяться навчання для саперів, відпрацьовування навичок вилучення і ліквідації вибухонебезпечних предметів. У зв'язку з цим, у громадах району можливо чути вибухи", — йдеться у повідомленні.

В адміністрації закликають зберігати спокій та довіряти тільки офіційним джерелам інформації. А також не нехтувати сигналами повітряної тривоги і дотримуватися правил безпеки.

Що відомо

  • 16 вересня з 9.00 на території Димерської громади Вишгородського району проводили утилізацію вибухонебезпечних предметів. Також планові роботи проводилися на Ольшаницькому родовищі гранітів
  • 15 вересня на Вишгородщині проводилися планові навчання саперів. У рамках заходів – відпрацювання навичок вилучення та ліквідації вибухонебезпечних предметів
  • 13 вересня на території Макарівської, Бородянської громад Бучанського району та Димерської громади Вишгородського району знищували вибухонебезпечні предмети
  • 9 вересня на території Димерської громади Вишгородського району проводилися роботи з утилізації ворожих мін та боєприпасів.
  • Щоб повністю розмінувати Київську область, знадобиться 8-10 років, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Читайте також

На Київщині почав працювати офіс Уповноваженого зі зниклих безвісти

На відновлення Ірпеня з міського бюджету виділено 25 мільйонів гривень

На станції метро "Дружби народів" відремонтують ескалатори

На початок