16 вересня на Київщині лунатимуть вибухи через планові роботи на родовищах

16 вересня на Київщині лунатимуть вибухи через планові роботи на родовищах

16 вересня на Київщині лунатимуть вибухи через планові роботи на родовищах
Ілюстративне фото

На родовищах гранітів у Білоцерківському районі проводитимуть планові роботи. Жителі прилеглих територій можуть чути вибухи. Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

"16 вересня, з 09:00 до 16:00 на Ольшаницькому родовищі гранітів Білоцерківського району заплановано проведення вибухових робіт",— йдеться у повідомленні.

В адміністрації закликають зберігати спокій та довіряти тільки офіційним джерелам інформації. А також не нехтувати сигналами повітряної тривоги і дотримуватися правил безпеки.

Що відомо

  • 15 вересня на Вишгородщині проводилися планові навчання саперів. У рамках заходів – відпрацювання навичок вилучення та ліквідації вибухонебезпечних предметів
  • 13 вересня на території Макарівської, Бородянської громад Бучанського району та Димерської громади Вишгородського району знищували вибухонебезпечні предмети
  • 9 вересня, на території Димерської громади Вишгородського району проводилися роботи з утилізації ворожих мін та боєприпасів.
  • 7 вересня у Вишгородському районі Київської області проводилися навчання саперів.
  • 6 вересня в Ольшаницькому родовищі гранітів, що в Рокитнянській селищній територіальній громаді Київщини, проводилися вибухові роботи.

Читайте також

На фастівському напрямку Київської області курсуватиме ще одна модернізована електричка

"Володимирський собор у м. Київ": Нацбанк ввів в обіг нову пам'ятну монету

Вибір редакції

На початок