На Київщині лунатимуть вибухи. Яка причина

На Київщині лунатимуть вибухи. Яка причина

На Київщині лунатимуть вибухи. Яка причина
Фото: Уніан

Жителі Київської області 15 вересня можуть чути вибухи. На Вишгородщині проводитимуть планові навчання саперів. Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

"На території Вишгородського району проводитимуться навчання для саперів. У планах заходів – відпрацювання навичок вилучення та ліквідації вибухонебезпечних предметів",— йдеться у повідомленні.

В адміністрації закликають зберігати спокій та довіряти тільки офіційним джерелам інформації. А також не нехтувати сигналами повітряної тривоги і дотримуватися правил безпеки.

Що відомо

  • 13 вересня на території Макарівської, Бородянської громад Бучанського району та Димерської громади Вишгородського району знищували вибухонебезпечні предмети
  • 9 вересня, на території Димерської громади Вишгородського району проводилися роботи з утилізації ворожих мін та боєприпасів.
  • 7 вересня у Вишгородському районі Київської області проводилися навчання саперів.
  • 6 вересня в Ольшаницькому родовищі гранітів, що в Рокитнянській селищній територіальній громаді Київщини, проводилися вибухові роботи.
  • 30 серпня на Шамраївському родовищі гранітів, що у Сквирській громаді Білоцерківського району, проводилися технологічні роботи. Також вибухові роботи пройшли на території "Богуславського кар’єру", що в Богуславській територіальній громаді Обухівського району.
  • Щоб повністю розмінувати Київську область, знадобиться 8-10 років, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Читайте також

Розмінування на Київщині. Що відомо

У центрі столиці знайшли гранату. Киян закликають бути обережними

Вибір редакції

На початок