На окупованій Луганщині росіяни готуються до зйомок сюжетів про проведення "референдуму" — Гайдай

На окупованій Луганщині росіяни готуються до зйомок сюжетів про проведення "референдуму" — Гайдай

На окупованій Луганщині росіяни готуються до зйомок сюжетів про проведення "референдуму" — Гайдай
У Старобільську роздають пропагандистську газету, фото Телегазета. Старобільськ

Росіяни підготувалися до зйомок сюжетів пропагандистськими ЗМІ про нібито "активну участь місцевих мешканців у голосуванні". Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Він додав, що у Біловодську на одному із підприємств начальник оголосив всім співробітникам, що явка на референдум є обов'язковою. "Хто не буде брати участь у голосуванні, автоматично звільнять з роботи, а списки тих, хто не з'явиться, передадуть до "МГБ ЛНР", — розповів Гайдай.

За словами очільника Луганщини, у Луганському СІЗО представники приватної компанії намагались завербувати ув’язнених, але отримали відмову.

"Втім, "часткова мобілізація" триває. Хоча є й ті, хто під неї вже не підпаде. Упродовж доби до військового шпиталю у Ростові-на-Дону доставлено 105 тіл загиблих російських військовослужбовців, тривають підготовчі заходи прийняти ще 200 тіл", — зазначив голова ОВА.

Що відомо

  • На окупованих територіях Луганщини окупанти мобілізують всіх чоловіків. Росіяни окопуються та підтягують резерви з боку Сватового та Троїцького.
  • У Старобільську на Луганщині окупанти заборонили населенню залишати місто у період проведення "референдуму"
  • До голосування на референдумі на окупованій Луганщині допускатимуться виборці не тільки по пред’явленню паспорта так званої "ЛНР", паспорта громадянина України, а й тимчасового посвідчення, виданого у зв’язку зі втратою документів.
  • Окупаційна влада Донеччини та Луганщини заявила, що готова провести так звані референдуми про приєднання до РФ вже 23 — 27 вересня.
  • Звернення ватажків "ДНР" та "ЛНР" до Кремля про негайне проведення "референдумів" про приєднання цих окупованих територій України до РФ свідчить про паніку маріонеткових режимів на тлі контрнаступу ЗСУ
  • Псевдореферендум у новоокупованих районах Луганщини потрібен російським окупантам лише для оголошення загальної мобілізації в Росії. Таку думку висловив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
  • У "ДНР" та "ЛНР" хочуть негайно провести псевдореферендум про приєднання до Росії. З такими зверненням 19 вересня виступили "члени громадських палат" обох "республік".

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок