На окупованій Луганщині голосуватимуть на референдумі люди, які загубили паспорт

На окупованій Луганщині голосуватимуть на референдумі люди, які загубили паспорт

На окупованій Луганщині голосуватимуть на референдумі люди, які загубили паспорт
Жінка кидає бюлетень в урну для голосування на "референдумі", який проводили представники "ДНР", у Донецьку, 11 травня 2014 року. Фото: УНІАН

До голосування на референдумі на окупованій Луганщині допускатимуться виборці не тільки по пред’явленню паспорта так званої "ЛНР", паспорта громадянина України, а й тимчасового посвідчення, виданого у зв’язку зі втратою документів. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"А от щоб віддати голос та продати душу на псевдореферендумі, ніякого паспорта не потрібно", — зауважив очільник Луганщини.

За словами Гайдая, скільки таких посвідчень видадуть на Луганщині за ці дні — незрозуміло та й кому. "Лише місцевим жителям чи якимось бурятам також — теж", — наголосив він.

Голова ОВА додав, що якщо людина голосує не за місцем реєстрації, то відкріпного талона не потрібно, адже охочих віддати свій голос безпосередньо на місці внесуть до додаткових списків. "Кількість учасників цієї "каруселі" необмежена. Результат підрахують", — зазначив він.

Що відомо

  • На окупованих Донеччині та Луганщині окупанти визначились з датами "референдумів"
  • Звернення ватажків "ДНР" та "ЛНР" до Кремля про негайне проведення "референдумів" про приєднання цих окупованих територій України до РФ свідчить про паніку маріонеткових режимів на тлі контрнаступу ЗСУ
  • Псевдореферендум у новоокупованих районах Луганщини потрібен російським окупантам лише для оголошення загальної мобілізації в Росії. Таку думку висловив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
  • У "ДНР" та "ЛНР" хочуть негайно провести псевдореферендум про приєднання до Росії. З такими зверненням 19 вересня виступили "члени громадських палат" обох "республік".
  • РФ може використати псевдореферендум для оголошення мобілізації у Росії — Гайдай

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок