Росія має мережу шпигунів у секторі оборони України — представник президента у Раді

Росія має мережу шпигунів у секторі оборони України — представник президента у Раді

Росія має мережу шпигунів у секторі оборони України — представник президента у Раді
Федір Веніславський, народний депутат України, фракція "Слуга народу", фото: УНІАН

Російська розвідка багато агентів в Україні, зокрема й у секторі безпеки та оборони.Про це на брифінгу сказав представник президента України у Верховній Раді, нардеп Федір Веніславський.

Він зазначив, що Україна не може "недооцінювати ворога".

"Їхнє розвідуправління достатньо має, на превеликий жаль, в тому числі і в наших рядах українського сектору безпеки та оборони багато агентів. Я думаю, що вони розуміють подальші кроки, частково, наших збройних сил, які ми будемо спостерігати найближчим часом", — розповів нардеп.

Веніславський також прокоментував оголошену президентом РФ Володимиром Путіним часткову мобілізацію.

"Об’єктивно мобілізація не є короткостроковою дією, яка одразу приведе до якогось ефекту. Провести мобілізацію — це не дні, а тижні. Потім цих військових треба розподілити по бойових частинах, провести бойове злагодження і кинути їх в бій", — зазначив він.

Що відомо

  • Президент РФ Володимир Путін 21 вересня підписав указ про проведення часткової мобілізації у Росії. У зверненні до росіян він зазначив, що лінія зіткнення в зоні "спеціальної військової операції" перевищує тисячу кілометрів, при цьому союзні сили протистоять "не тільки неонацистським формуванням, а фактично всій військовій машині колективного Заходу", що загрожує існуванню РФ.
  • Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що в ході мобілізації буде призвано 300 тисяч резервістів, які пройдуть підготовку перед відправкою в зону "СВО". Заклик не торкнеться студентів та військовослужбовців-строковиків, мобілізації підлягають лише громадяни, які пройшли військову службу та мають військово-облікову спеціальність. Мобілізація проводиться "насамперед для контролю над звільненими під час "спецоперації" територіями".

Читайте також

Чи вплине "часткова мобілізація" в Росії на війну в Україні

"Закон про часткову мобілізацію лише називається частковою, а дозволяє провести будь-яку" — російський журналіст

Часткова мобілізація у РФ: у Думі пояснили, навіщо її запровадили та кому вручатимуть повістки

Ядерні погрози, часткова мобілізація в РФ та "референдуми". Що сказав Путін у зверненні

На початок