Дмитро Сиров із Полтавщини загинув на російсько-українській війні

Дмитро Сиров із Полтавщини загинув на російсько-українській війні

Дмитро Сиров із Полтавщини загинув на російсько-українській війні
Фото: Facebook Лубенська міська рада

Воїн Дмитро Сиров був родом із Лубенського району. Загинув під час оборони України, повідомив Суспільному речник обласного центру комплектування та соцпідтримки Роман Істомін.

Поліг військовий 15 вересня під час артилерійського обстрілу. Сталося це поблизу села Безіменне Миколаївської області, говорить речник.

Дмитро Сиров мав звання молодший сержант, йому було 40 років. Проживав у селі Засулля Лубенської громади.

Як повідомили на офіційній Facebook-сторінці Лубенської міської ради, боєць був командиром стрілецького відділення. 2015-го – 2016-го служив зв’язківцем в АТО. Згодом продовжив військову службу за контрактом. У чоловіка залишилися мати, дружина та троє дітей.

Прощання із загиблим планують 22 вересня на Володимирському майдані у Лубнах.

Що відомо:

  • Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого поцілили по об’єктах у Миргороді.
  • За час повномасштабної війни російська армія обстрілювала також об’єкти у Полтаві, Кременчуці, Лубенській, Терешківській та Карлівській громадах.
  • За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".
  • 24 серпня російські війська обстріляли Миргородську громаду на Полтавщині. Чотири удари завдали по інфраструктурних об’єктах.

Читайте також:

На початок