Із російського полону повернувся військовий "Азову" Олексій Стребков

Із російського полону повернувся військовий "Азову" Олексій Стребков

Уточнено
Із російського полону повернувся військовий "Азову" Олексій Стребков
Facebook Олексій Гаруда

21 вересня Україна повернула з полону військового "Азову" Олексія Стребкова. Про це Суспільному повідомила його донька – полтавка Ірина Шматко.

За словами доньки, 21 вересня їй зателефонували і повідомили, що турбують з організації з обміну полонених. Сказали, що тата обміняли і дали йому слухавку.

"У нього був такий щасливий голос. Він сказав: «Доню, по-перше, не реви. Все добре. Я в безпеці»", - розповіла донька.

Олексій Стребков уродженець Донецька. Доєднався до полку "Азов" 2014 року. За словами Ірини Шматко, обороняв Маріуполь і перебував в "Азовсталі". У травні потрапив у полон і перебував у колонії в Оленівці.

23 вересня йому виповниться 43 роки.

Його дружина полтавка Наталія Стребкова, яка була діловодом полку "Азов", загинула.

Що відомо:

  • 21 вересня повернула з російського полону захисників Маріуполя, зокрема військових "Азову", повідомили Суспільному у полку. Обмін відбувся у Чернігівській області.
  • 16 травня командир "Азову" Денис Прокопенко, який перебуває на "Азовсталі", повідомив, що наказ вищого військового командування для збереження життів особового складу виконано. Після цієї заяви ЗМІ повідомили, що з території заводу "Азовсталь" у Маріуполі виїхало близько 10 автобусів з українськими військовими.
  • Президент України Володимир Зеленський у зверненні 16 травня повідомив, що операція з порятунку оборонців Маріуполя розпочата військовими, розвідниками. Щоб повернути їх додому, робота продовжується і потребує делікатності та часу.
На початок