Футбольний експерт спрогнозував, які клуби найбільше постраждають від кризи пандемії

Футбольний експерт спрогнозував, які клуби найбільше постраждають від кризи пандемії

Ексклюзивно
Футбольний експерт спрогнозував, які клуби найбільше постраждають від кризи пандемії Associated Press

Футбольний оглядач Роберто Моралес у коментарі спортивному "квартирнику" Суспільного проаналізував вплив кризи пандемії на європейські клуби та оцінив імовірність очікуваного обміну Неймара та Антуана Грізманна.

Експерт розповів, яких команд найбільше торкнеться криза та до яких заходів вони можуть вдатися, аби лишитись на плаву.

"Насамперед з топових дивізіонів постраждають маленькі й часом навіть середні клуби в Італії та Іспанії. Тому що економічна ситуація в цих країнах проблемна, ситуація з коронавірусом дуже важка. І саме маленькі та середні клуби там надзвичайно залежали від надходження грошей через телевізійні трансляції. Нині цей ринок впав.

Після того, як завершиться карантин, маленькі та середні клуби продаватимуть футболістів для підтримання своєї життєдіяльності. І відповідно, топові клуби дуже часто брали футболістів не для першої команди, аби віддати в оренду або перепродати. Така тенденція лише посилюватиметься. Тому великі клуби триматимуться на рівні, а маленькі стануть ще біднішими.

Також очевидно, що не буде великих продажів, а будуть трансфери-обміни. Обмін з доплатою, або обмін кількох футболістів на одного гравця".

Також журналіст дав оцінку ймовірності найочікуванішого трансферного обміну — Неймара та Антуана Грізманна, які зараз є гравцями ПСЖ і "Барселони" відповідно.

"Не може бути солістом Грізманн у "Барселоні" за наявності Мессі, і, відповідно, йому потрібен новий виклик. Так само Неймар хоче повернутися до "Барселони". Перемовини тривають, і щойно ринок почне оживати, про це мають оголосити. Якщо не один фактор: внутрішня криза "Барселони", криза директорату. Там триває війна, і це теж дещо затримає трансфер".

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start