Окупаційна влада Херсонщини заявила про створення добровольчих батальйонів

Окупаційна влада Херсонщини заявила про створення добровольчих батальйонів

Окупаційна влада Херсонщини заявила про створення добровольчих батальйонів
Російські військові на території тимчасово окупованого Криму, 2014 р. Фото: УНІАН

Гауляйтер Сальдо заявив про створення добровольчих батальйонів на Херсонщині. Це говорить про те, що у військовому плані у військових РФ зовсім сумно. Так прокоментував заяву перший заступник голови обласної ради Юрій Соболевський.

"Знаючи настрої людей та їхню проукраїнську позицію, до цього моменту окупаційна влада це питання навіть не намагалася порушувати. У першу чергу, в групі ризику знаходяться чоловіки призовного віку, які отримали паспорт Росії або дали свої персональні дані оркам, включаючи і колаборантів середньої ланки", – написав Юрій Соболевський.

За його словами, найкращий спосіб уникнути примусової мобілізації – виїхати на підконтрольну Україні територію. Якщо це неможливо – змінити місце проживання, відоме російським військовим, і уникати блокпостів і патрулів.

Що відомо

  • Росіяни на тимчасово окупованих територіях чотирьох областей України оголосили, що проведуть "референдуми" про приєднання до РФ вже цього тижня — 23-27 вересня. Про це заявила окупаційна влада Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей.
  • На Херсонщині окупаційна влада тричі з початку вторгнення змінювала дату проведення референдуму. Останню називали - 4 листопада.
  • Окупаційна влада не може навіть зімітувати псевдореферендум на Херсонщині, бо підготувати так зване "волевиявлення" росіянам не дають ЗСУ та опір місцевого населення.
  • Так звана "влада" Херсонщини заявляла, що підготовку до референдуму не згортала, тому що жителі "чекають на інтеграцію області до РФ".

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок