Директор департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОВА Чорний йде з посади

Директор департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОВА Чорний йде з посади

Директор департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОВА Чорний йде з посади
Олег Чорний. Джерело: facebook / Олег Чорний

Директор департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОВА Олег Чорний йде з посади. Він написав заяву за згодою сторін.

Цю інформацію Чорний підтвердив у коментарі Суспільному.

За його словами, він вирішив повернутись в хірургічну онкологію. Раніше Чорний працював лікарем-онкологом у Чернівецькому онкологічному диспансері.

"Мені треба рухатись далі. Я вважаю, що охорона здоров'я за останні три роки розвивалась: зробили першу операцію на серце, пересадили нирку, завершили реконструкцію перинатального центру, приймальні нових опорних лікарень", — сказав Чорний.

Олег Чорний працював на посаді директора департаменту охорони здоров'я з січня 2020 року. Його за результатами конкурсу призначив тодішній начальник ОДА — Сергій Осачук.

На час керівництва Чорного припала пандемія COVID-19. У районних лікарнях розгортали ліжка для ковід-пацієнтів, а в Чернівці довозили важких хворих. Періодично реанімації були переповнені. У лікарнях проводили кисень та облаштовували кисневі станції. Медичний напрямок тоді також курувала заступниця начальника ОДА Наталія Гусак, яка нині очолює НСЗУ.

У 2020 році у Чернівцях вперше провели операцію на відкритому серці. Тоді обладнання для оперативного втручання привезли київські лікарі.

На початку 2022 року в обласній лікарні вперше провели пересадку нирки, бо обласна лікарня отримала ліцензію й увійшла до пілотного проєкту. Це була родинна трансплантація.

З 20 вересня обов'язки директора департаменту охорони здоров'я виконуватиме заступниця Чорного Марія Поліщук.

Що відомо

  • Олега Чорного призначили керівником обласного департаменту охорони здоров'я після конкурсу на цю посаду.
  • Чорний Олег Васильович – лікар-онколог, закінчив Буковинський державний медичний університет, був головним позаштатним онкологом управління охорони здоров’я Чернівецької міськради.
  • 13 липня Зеленський призначив нового голову Чернівецької ОДА.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок