Розмінування на Київщині. Що відомо

Розмінування на Київщині. Що відомо

Розмінування на Київщині. Що відомо
Фото: Уніан

Майже 8,5 тисяч км² займає сумарна площа територій, де виявляють вибухонебезпечні предмети. Наразі їх знешкоджено більше 67 тисяч. Роботи з розмінування тривають.

Про це повідомляють у Київській обласній військовій адміністрації.

"Станом на 12 вересня підрозділами ДСНС обстежено 20728,528 га, перевірено 1262 об’єктів, 1952 домогосподарств, 1765,605 км автомобільних доріг, 1377,753 км ліній електропередач, 11,443 км газопроводу, виявлено та знешкоджено 67 031 вибухонебезпечний предмет", — йдеться у повідомленні.

У Київській області визначено три зони розмінування – в межах Бучанського, Броварського та Вишгородського районів. За орієнтовними розрахунками, сумарна площа території, що зазнала забруднення вибухонебезпечними предметами, складає 8 462 км².

У Київській обласній військовій адміністрації зазначають, що наразі відновлено безпеку в населених пунктах, що перебували під окупацією армією РФ, а також функціонування всіх об’єктів критичної інфраструктури: електро-, газо-, водопостачання, зв’язок та інтернет.

Забезпечено транспортне сполучення між усіма населеними пунктами – на 100% обстежено дороги міжнародного, регіонального, територіального та місцевого значень.

Що відомо

  • 6 вересня в Ольшаницькому родовищі гранітів, що в Рокитнянській селищній територіальній громаді Київщини, проводилися вибухові роботи.
  • 30 серпня на Шамраївському родовищі гранітів, що у Сквирській громаді Білоцерківського району, проводилися технологічні роботи. Також вибухові роботи пройшли на території "Богуславського кар’єру", що в Богуславській територіальній громаді Обухівського району.
  • У Київській області у Бучанському та Вишгородському районах зранку 25 серпня було чутно звуки вибухів. Ці вибухи — ліквідація наслідків нічного обстрілу Київщини російськими військовими.
  • Щоб повністю розмінувати Київську область, знадобиться 8-10 років, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Читайте також

Українські розробники створили гру про виживання під час російської окупації

Утричі більше від очікуваного. Кияни масово реєструються на безпекові тренінги

Столицю накрило туманом

На початок