Сергій Падалка з Полтавщини поліг на війні з Росією

Сергій Падалка з Полтавщини поліг на війні з Росією

Уточнено
Сергій Падалка з Полтавщини поліг на війні з Росією
Фото: Лохвицька міська рада

На російсько-українській війні загинув військовий із Лохвицької громади Сергій Падалка. Про це Суспільному повідомив голова громади Віктор Радько.

Сергій Падалка загинув 30 серпня біля села Сухий Ставок на Херсонщині. Йому було 36 років. Із 2014-го Сергій Падалка служив у зоні АТО за контрактом.

Воїн родом з села Гаївщина Лохвицької громади. Проживав та працював у місті Заводське, каже Віктор Радько.

"Після повномасштабного російського вторгнення 26 лютого 2022-го року був мобілізований до лав Збройних сил України. Мав звання старшого сержанта, служив на посаді головного сержанта аеромобільного взводу аеромобільної роти", – йдеться в повідомленні Лохвицької міської ради.

У воїна залишилися мати, брат, дружина та донька.

Нині тіло бійця у Миколаєві. Коли та де саме відбудеться поховання, поки не відомо, говорить Віктор Радько.

Що відомо:

  • Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого поцілили по об’єктах у Миргороді.
  • За час повномасштабної війни російська армія обстрілювала також об’єкти у Полтаві, Кременчуці, Лубенській, Терешківській та Карлівській громадах.
  • За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".
  • 24 серпня російські війська обстріляли місто Миргород на Полтавщині. Чотири удари завдали по інфраструктурних об’єктах.

Читайте також:

На початок