У Гайвороні на Кіровоградщині в'яжуть теплі шкарпетки для бійців

У Гайвороні на Кіровоградщині в'яжуть теплі шкарпетки для бійців

У Гайвороні на Кіровоградщині в'яжуть теплі шкарпетки для бійців
фото Pixabay

У місті Гайворон Кіровоградської області в'яжуть теплі шкарпетки для українських захисників. До справи доєдналися десятеро жительок громади, двоє з яких – переселенки, розповіла Суспільному ініціаторка Алла Товмаченко.

За її словами, цю ініціативу перейняла у жінок з Волині. "Я побачила в інтернеті, як волинянки в’яжуть хлопцям шкарпетки і передають їх на передову. Подумала, а чому б нам не почати робити це у Гайвороні. Зв’язалася з волонтерами і вони підтвердили, що нашим бійцям дійсно потрібні шкарпетки. Наближаються холоди, то ж треба робити запаси. Я подала оголошення з проханням допомогти з нитками чи грошима, відразу ж відгукнулися люди з усієї України".

Кожна майстриня в'яже шкарпетки у себе вдома, готові вироби приносять до Алли Товмаченко. Вона їх сортує за розмірами.

"Здебільшого, в'яжемо від 42 до 45, маємо декілька пар 40 розмірів. Ці шкарпетки дуже теплі та м'якенькі. Вони підійдуть на холодну осінь та зиму. Мій 64-річний чоловік на третій день російського вторгнення пішов у військкомат, місяць пробув на фронті. Він говорить, на передовій у холодну пору головне, щоб ноги були в теплі".

З 12 серпня жительки громади зв'язали 20 пар шкарпеток. Зі слів Алли Товмаченко, займатимуться цієї справою до перемоги.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок