У Кропивницькому 82-річна пенсіонерка розпродує речі і допомагає ЗСУ

У Кропивницькому 82-річна пенсіонерка розпродує речі і допомагає ЗСУ

У Кропивницькому 82-річна пенсіонерка розпродує речі і допомагає ЗСУ
Суспільне Кропивницький

82-річна пенсіонерка з Кропивницього Лідія Домрова продає речі, які має вдома, щоб купувати військовим шкарпетки. Жінка розповіла Суспільному, що вірить – добра справа наближає перемогу, а її повернула до життя після інсульту.

Лідія Домрова щодня на лавці в одному з мікрорайонів міста продає хустки, серветки, скатертини. Жінка перенесла інсульт, має порушення мови. Але, каже, хоче бути корисною під час війни: "Що можна, новеньке, продаю. І люди допомагають, хто 5, 10, 20 гривень, хто скільки дасть".

На зароблені гроші купує шкарпетки для українців бійців: "Гарні такі хлопці, тільки жити, тільки робити, а вони воюють. Я була маленька, як була війна, а тепер 82 роки, і знову".

За два місяці жінка передала українським бійцям 220 пар шкарпеток. "Біжать хлопці. Я гукаю: дитино, іди до мене: "Немає коли, ми їдемо в Луганськ". Хвилинку, кажу. Я віддала шкарпетки, він мене обійняв. Я плакала, він теж плакав, і побіг".

Кропивничанка Анастасія Тарасюк живе неподалік. Розповіла, щодня бачить пенсіонерку, яка торгує на одному й тому ж місці: "Незважаючи на свій похилий вік, на те, що вона хвора, кожного дня йде сюди. Потрібно таке робити, тому що не тільки Збройні Сили допомагають нам вижити, але й ми маємо допомагати їм".

У Кропивницькому пенсіонерка допомагає ЗСУ
Суспільне Кропивницький

Дізнавшись про вчинок пенсіонерки, віддячити їй вирішили кропивницькі нацгвардійці.

"Ми зібрали продуктовий подарунок для неї. Дякуємо за те, що у нас є такі люди, які підтримують військовослужбовців у такі тяжкі для нас часи",– сказав нацгвардієць Дмитро.

За словами Лідії Домрової, допомагатиме захисникам поки вистачатиме сил.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок