Мессі — на 9 місці. Трансферна вартість футболістів світу через коронавірус суттєво знизилася

Мессі — на 9 місці. Трансферна вартість футболістів світу через коронавірус суттєво знизилася

Мессі — на 9 місці. Трансферна вартість футболістів світу через коронавірус суттєво знизилася Associated Press

Через кризу, пов'язану з коронавірусом, вартість футболістів світу знизилася на 10-20%. Найдорожчим українським футболістом досі лишається Олександр Зінченко, у світі — Кіліан Мбаппе.

Нову ринкову вартість футболістів опублікував портал Transfermrkt. На 10% знизилася вартість футболістів пізніше 1998 року народження, на 20% — старших. Так, найдорожчим у світі лишається 21-річний нападник французького ПСЖ Кіліан Мбаппе, який оцінюється у 180 мільйонів євро, що менше за попередні показники на 20 мільйонів євро. На 32 мільйони подешевшали його одноклубник Неймар та вінгер "Ман Сіті" Рахім Стерлінг, які тепер коштують по 128 мільйонів і складають чільну трійку.

На 9-те місце опустився зірка "Барселони" Ліонель Мессі, який оцінюється у 112 мільйонів (раніше — 140). Форвард "Ювентуса" Кріштіану Роналду коштує 60 мільйонів євро й перебуває аж на 46-й сходинці.

Стосовно українських легіонерів європейських клубів, найдорожчим є гравець "Ман Сіті" Олександр Зінченко, який втратив 6 мільйонів від попередньої вартості й тепер коштує 24 мільйони євро. Вперше з 2012-го півзахисник "Вестгема" Андрій Ярмоленко опустився нижче показника 10 мільйонів й оцінюється в 9,5 мільйона (раніше — 12). Серед футболістів українських клубів найвища трансферна вартість у вінгера "Динамо" Віктора Циганкова — 16 мільйонів євро (попередня — 20).

Раніше перший український клуб офіційно скоротив зарплати футболістів удвічі через кризову ситуацію з пандемією коронавірусу.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start