ФІФА піде на поступки футбольним асоціаціям, аби дограти сезон — ЗМІ

ФІФА піде на поступки футбольним асоціаціям, аби дограти сезон — ЗМІ

ФІФА піде на поступки футбольним асоціаціям, аби дограти сезон — ЗМІ Associated Press

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) готова безстроково подовжити поточний сезон для того, аби національні чемпіонати дограли решту турів.

Як пише The Athletic, у зв'язку з різною динамікою поширення коронавірусу в країнах, ФІФА дозволить кожній футбольній асоціації самостійно ухвалювати рішення про дати завершення сезону.

Також Міжнародна федерація футболу погодить зміну дат літнього трансферного вікна та дозволить клубам подовжити контракти гравців, які спливають 30 червня.

Як повідомляє джерело, ФІФА оголосить про це рішення протягом 7-8 квітня.

Що відомо

  • Усі європейські чемпіонати з футболу були призупинені через пандемію коронавірусу. Продовжують проводити матчі, причому за присутності глядачів, лише в Білорусі.
  • Президент "Динамо" Ігор Суркіс висловив невдоволення через нерозуміння подальшої долі чемпіонату України. Функціонер вважає, що УПЛ необхідно дограти.
  • На невизначений термін УЄФА переніс розіграш єврокубків. Фінали Ліги чемпіонів та Ліги Європи, ймовірніше за все, відбудуться без глядачів.
  • 17 березня УЄФА ухвалив рішення перенести Євро-2020 на 1 рік.
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спорт