"Парад" знищеної техніки на Хрещатику триватиме до 26 серпня — військова адміністрація

"Парад" знищеної техніки на Хрещатику триватиме до 26 серпня — військова адміністрація

Ексклюзивно
"Парад" знищеної техніки на Хрещатику триватиме до 26 серпня — військова адміністрація
Парад знищеної російської техніки на Хрещатику в Києві 20 серпня 2022 року, фото: скріншот відео Суспільного

З 20 серпня у Києві триває "парад" знищеної російської бронетехніки. На Хрещатику представили близько 80 одиниць: танки, бронемашини, самохідні артилерійські установки та іншу техніку. Виставка триватиме до 26 серпня.

Про це Суспільному повідомив заступник начальника Київської військової адміністрації, генерал-лейтенант Сергій Корнійчук.

"Керівництвом держави і Президентом України було ініційовано проведення такого "параду”. В умовах широкомасштабної агресії, для того щоб підняти дух українського народу і показати здобутки Збройних сил. Така виставка доречна і своєчасна", — сказав Корнійчук.

В центрі столиці показано 80 одиниць. Це як захоплені артилерійські установки і танки радянських часів, так і найновіша російська техніка. Зокрема, танк Т-90А "Владимир", ТОС-1А "Солнцепёк", зенітно-ракетний комплекс "Панцирь-С1". Частина машин знищена ЗСУ, частина — пошкоджена. Її віддадуть на потреби армії, каже Корнійчук.

"Пізніше, частина техніки повернеться на Михайлівську площу, а техніка яка підлягає відновленню, по ній буде прийнято рішення і вона піде на ремонтні заводи. Деякі одиниці техніки в задовільному стані. Якщо трошки попрацювати, то можна їх привести до ладу і використовувати", — зазначив він.

Що відомо

  • У Києві перекрили вулицю Хрещатик через "парад" знищеної російської військової техніки. У цьому зв'язку від сьогодні і до 25 серпня змінено маршрут автобусу № 114
  • Проведення масових заходів у Києві в період з 22 до 25 серпня заборонено у зв'язку з високою ймовірністю ракетних обстрілів міста російськими військовими.

Читайте також

"Парад" знищеної російської техніки на Хрещатику. Фоторепортаж

Як відзначатимуть День незалежності України-2022. План заходів

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

На початок