Усі три українські атлетки пройшли до фіналу жіночих стрибків у висоту на Євро-2022

Усі три українські атлетки пройшли до фіналу жіночих стрибків у висоту на Євро-2022

Усі три українські атлетки пройшли до фіналу жіночих стрибків у висоту на Євро-2022
AP

Як і у чоловічому турнірі, до фіналу пройшли не 12, а 13 спортсменів.

Три українські атлетки - Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко та Юлія Левченко - відібралися до фіналу чемпіонату Європи у стрибках у висоту.

Кваліфікація у жіночих стрибках у висоту була однією з заключних на Мультиспортивному Євро. Там Україна, як і у чоловічому турнірі, була представлена максимально можливою кількістю стрибунок.

Для Ярослави Магучіх чемпіонат Європи-2022 став дебютним у кар'єрі. У 2018 році українки були представлені у складі Катерини Табашник, Юлії Левченко та Оксани Окунєвої (найкращий результат - п'яте місце у Табашник). Для Ірини Геращенко Євро-2022 стало першим за шість років і третім загалом.

Магучіх, Геращенко та Левченко намагалися потрапити до списку учасниць фіналу. Туди проходили усі стрибунки, що виконали кваліфікаційний норматив 1.94 метри або ж топ-12 за підсумками кваліфікації.

Усім трьом українкам вдалося подолати планку 1.87 метри. Її змогли стрибнути 13 атлеток, однак Юлія Левченко за спробами поступалася топ-12.

Однак, як і під час кваліфікації у чоловічих стрибках у висоту, організатори турніру допустили до змагань 13 спортсменок. Тож Левченко, так само як і Магучіх та Геращенко, пройшла до фіналу.

Чемпіонат Європи-2022 з легкої атлетики. Стрибки у висоту (жінки): усі фіналісти

  • Ангеліна Топич (Сербія), Марія Вукович (Чорногорія), Брітт Веерманн (Нідерланди), Мірела Демірева (Болгарія), Ярослава Магучіх (Україна), Ліа Апостолова (Словенія), Марі-Лоуренс Юнгфляйш (Німеччина), Ірина Геращенко (Україна), Татьяна Гусін (Греція), Єлєна Валлортігара (Італія), Морган Лейк (Велика Британія), Солен Жискель (Франція), Юлія Левченко (Україна)

Що далі

  • Неділя, 21 серпня, 20:05. Стрибки у висоту, жінки, фінал
На початок