До церкви прийшло понад 100 людей: у Чернігові попрощалися з бійцем ЗСУ

До церкви прийшло понад 100 людей: у Чернігові попрощалися з бійцем ЗСУ

Доповнено
До церкви прийшло понад 100 людей: у Чернігові попрощалися з бійцем ЗСУ
ФОТО: Суспільне Чернігів

16 серпня в Катерининській церкві у Чернігові попрощалися зі старшим сержантом 54-ї окремої механізованої бригади — Олегом Романюком. Він загинув під час виконання чергового бойового завдання у населеному пункті Сіверськ, що на Донеччині. Попрощатися із загиблим до Катерининської церкви прийшло понад 100 людей.

За інформацією обласного військкомату, народився Олег Романюк у Чернігові 2 серпня 1973 року. Тут він закінчив загальноосвітню школу №10, після чого навчався у Чернігівському професійно-технічному училищі №18.

Працював чоловік будівельником, а після Революції Гідності пішов у ЗСУ та протягом 2014-2015 років брав безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України у складі підрозділу Держприкордонслужби.

З початком повномасштабного вторгнення РФ Олег знову взяв до рук зброю та став до лав 54-ї окремої механізованої бригади.

Людмила Ковальчук
Людмила Ковальчук. ФОТО: Суспільне Чернігів
"Коли почали формувати списки, хто хоче поїхати у бойові частини, то він був одним із перших, хто записався у цей список. Казав: "Я тут не хочу сидіти, я тут не хочу відсиджуватися. Я з хлопцями спілкуюся – їм важче", — каже військовослужбовиця Людмила Ковальчук.
Поховання на кладовищі Яцево
Поховання на кладовищі Яцево. ФОТО: Обласний військкомат

У 49-річного чоловіка залишилася мати, цивільна дружина та син. Поховали загиблого на кладовищі Яцево у Чернігові.

Як Олега Романюка згадують його побратими та знайомі, дивіться у сюжеті:

Читайте також:

Пішов на фронт із випускного: історія майора ЗСУ Богдана Гарнаги

На початок