Укрпошта планує випустити в серпні дві нові марки

Укрпошта планує випустити в серпні дві нові марки

Укрпошта планує випустити в серпні дві нові марки
Фото Facebook Ігоря Смілянського

Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський анонсував випуск двох марок у серпні. Про це він заявив в етері національного телемарафону.

"У серпні буде дві марки. Одна з них присвячена річниці нашої незалежності та шести місяцям активної фази війни. Далі я обіцяв Патрона (чернігівський пес-сапер, — ред.)", — сказав він.

За словами Смілянського, далі "Укрпошта" готує ескізи на архітектурні споруди, які тимчасово виконують невдалу роль у цій війні. Йдеться, зокрема про Кримський міст.

Ескіз нової поштової марки зі зображенням Кримського мосту гендиректор УП опублікував 9 серпня в соцмережах.

На ескізі зображені дівчина та хлопець, які спостерігають за тим, як вибухає Кримський міст через Керченську протоку.

Що відомо

  • 12 квітня Укрпошта ввела в обіг марку, на які зображений український військовий та російський корабель. Марка відсилає до фрази "Русскій воєнний корабль, іді н***й". Це — відповідь українських солдатів з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 24 лютого отримав окупаційний корабель на пропозицію здатися.
  • 22 квітня "Укрпошта" анонсувала нову поштову марку з "російським кораблем". На новій марці додадали слово "DONE", що є відсиланням до потопленого російського крейсера "Москва".
  • 23 травня "Укрпошта" почала продаж нової марки зі знищеним російським крейсером "Москва".
  • 28 червня Укрпошта ввела в обіг марку "Українська мрія".
  • 9 червня Укрпошта відкрила голосування за ескіз для нової поштової марки "Доброго вечора, ми з України!". 15 червня оголосили переможця. Ним став ескіз під номером 4 – ілюстрація, на якій зображено трактор, що тягне російський танк. 28 липня, "Укрпошта" ввела в обіг четверту поштову марку за період дії воєнного стану "Доброго вечора, ми з України".

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 173. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок