Укрпошта відкрила голосування за новий ескіз марки: де можна проголосувати

Укрпошта відкрила голосування за новий ескіз марки: де можна проголосувати

Укрпошта відкрила голосування за новий ескіз марки: де можна проголосувати
Ескізи нової поштової марки. Фото: Укрппошта

Укрпошта відкрила голосування за ескіз для нової поштової марки "Доброго вечора, ми з України!". Результати оголосять 15 червня.

"Ви можете залишити у коментарях той номер ескізу, який вам до вподоби, а вже 15 червня ми оголосимо результати народного голосування. Воно проходитиме у наших соцмережах та в "Дії", — йдеться в повідомленні.

В Укрпошті розповіли, що загалом було отримано понад 1500 робіт, серед яких обрали 5 таких, які найкраще відповідають "філателістичним вимогам та ілюструють тему марки".

Ескіз, який набере найбільшу кількість голосів, буде надрукований на новій поштовій марці, яку випустять в липні.

Що відомо

  • "Укрпошта" удень 23 травня почала продаж нової марки зі знищеним російським крейсером "Москва". Біля головного столичного відділення поштового оператора від самого ранку вишукувалися довгі черги.
  • 22 квітня "Укрпошта" анонсувала нову поштову марку з "російським кораблем". На новій марці додадуть слово "DONE", що є відсиланням до потопленого російського крейсера "Москва".
  • 12 квітня Укрпошта ввела в обіг марку, на які зображений український військовий та російський корабель. Марка відсилає до фрази "Русскій воєнний корабль, іді н***й". Це — відповідь українських солдатів з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 24 лютого отримав окупаційний корабель на пропозицію здатися.

Читайте також

Марка "Мрія" буде запущена в червні — Укрпошта

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі

На початок