У Кременчуці почали вимикати вуличне освітлення на ніч

У Кременчуці почали вимикати вуличне освітлення на ніч

У Кременчуці почали вимикати вуличне освітлення на ніч
Фото ілюстративне: УНІАН

У Кременчуці на Полтавщині вуличне освітлення працює до опівночі. Раніше вночі його вимикали лише на час повітряної тривоги. Про це Суспільному повідомила речниця Кременчуцької міської ради Юлія Перепелятник.

За її словами, ліхтарі у місті працюють до 00:00, а знову вмикають їх під ранок, коли закінчується комендантська година, – о 05:00.

Таке рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету Кременчуцької міської ради 11 серпня. Це зробили задля світлового маскування.

"Рішення дозволить додатково убезпечити жителів міста. І це не створить проблем для громадян, так як з 23:00 до 5:00 виходити на вулиці все одно можна лише для того, щоб перебігти в укриття під час тривоги, адже діє комендантський час", – йдеться на офіційному сайті Кременчуцької міської ради.

Що відомо:

  • Після повномасштабного вторгнення Росії на територію України найбільше на Полтавщині обстрілювали місто Кременчук. Зокрема, російська армія кілька разів поцілила по об'єктах інфраструктури - теплоелектроцентралі та нафтопереробному заводу.
  • Найбільш масовий обстріл на Полтавщині стався саме у Кременчуці. 27 червня російська ракета влучила у ТЦ "Амстор". Загинули понад два десятки людей.
  • 9 серпня у Полтаві знову почали вмикати вуличне освітлення, яке не працювало від кінця березня.
На початок