Уряд послабив карантинні обмеження для спортсменів збірних

Уряд послабив карантинні обмеження для спортсменів збірних

Уряд послабив карантинні обмеження для спортсменів збірних УНІАН

Кабмін ухвалив постанову, згідно з якою спортсмени національних збірних команд зможуть проводити індивідуальні тренування в умовах карантину.

Про це інформує сайт Кабінету міністрів. За підсумками засідання 15 квітня Уряд пом'якшив карантинні обмеження для спортсменів, дозволивши проводити винятково індивідуальні тренування.

Постанова передбачає дозвіл на такі тренування як біг, ходьба, їзда на велосипеді, рух на активних візках для спортсменів з інвалідністю. Рішення стосується всіх спортсменів штатних збірних команд з олімпійських та неолімпійських видів спорту та видів спорту людей з інвалідністю.

"Ми отримали кілька десятків звернень від федерацій та просто небайдужих до ситуації, яка склалася. Тому, розуміючи, як це важливо для кожного спортсмена продовжувати свої тренування, було прийнято відповідне рішення. Але, закликаю, щоб всі ставилися до карантину дуже серйозно! Тримали соціальну дистанцію, постійно дезінфікували руки та виконували всі санітарні правила задля запобігання захворюванню" - наголосив міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

В Україні карантинні обмеження діятимуть попередньо до 24 квітня. Усі масові заходи (культурні, розважальні, спортивні, соціальні, релігійні, рекламні тощо) заборонені. Також не дозволяється перебувати в громадських місцях без маски та ходити більше ніж удвох.

Що відомо

  • Верховна Рада України 14 квітня більше ніж удвічі скоротила фінансування українського спорту. Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт пояснив Суспільному, які галузі найбільше постраждали.
  • Гутцайт також порадив, як тренуватися просто неба та чого слід уникати.
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТенісБіатлонФутбол