Міністр молоді та спорту розповів, як тренуватися просто неба під час карантину

Міністр молоді та спорту розповів, як тренуватися просто неба під час карантину

Ексклюзивно
Міністр молоді та спорту розповів, як тренуватися просто неба під час карантину УНІАН

Почали діяти нові обмеження на пересування українців під час карантину, зокрема й заборона відвідувати парки та спортивні майданчики, яка особливо вдарила по спортсменах.

Як тренуватися просто неба, пояснив міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт у випуску "квартирника" спортивної редакції Суспільного.

"По одному, по два можуть люди бігати, виходити на хвилин 30 на прогулянки, займатися спортом. Найважливіше — не забігати на спортивні майданчики, щоб не було контакту з металевими чи іншими спортивними знаряддями. Важливо, щоб тримали дистанцію, не стояли біля людей...

Нам потрібно, щоб наші спортсмени й тренери були здорові. Олімпіада вже за рік, у нас є час підготуватися. Не лише ми зупинилися, весь світ зупинився й не готується професійно. Тому треба виходити з цієї ситуації, знаходити умови, щоб тренуватися", — сказав Гутцайт.

Читайте також: Як українські спортсмени знаходять позитив у карантині

Так, вихід для себе знайшла чемпіонка Українки з бігу на 3000 метрів з перешкодами Наталя Стребкова. Спортсменка раніше тренувалася в лісопарковій зоні, а нині готується в глибині лісу, аби в належній формі стартувати на серпневому чемпіонаті Європи.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start