Склала спрощене ЗНО на 600 балів: історія школярки з села на Львівщині

Склала спрощене ЗНО на 600 балів: історія школярки з села на Львівщині

Склала спрощене ЗНО на 600 балів: історія школярки з села на Львівщині
Фото: Олени Дідух

Одинадцятикласниця Олена Дідух із села Оглядів, що у Радехівській ТГ на Львівщині, набрала максимальні 600 балів під час написання мультипредметного тесту. Вона одна із трьох дітей у громаді, які виконали його без жодної помилки. Про те як готувалася до тесту та чи вплинуло на підготовку дистанційне навчання, Олена розповіла Суспільному.

До мультипредметного тесту Олена Дідух готувалася без репетиторів. Дівчина розповіла, що розпочала підготовку ще влітку 2021 року.

"Коли було очне навчання, було важче, бо більше часу треба було приділяти домашнім завданням. Коли було дистанційне навчання, уроки тривали 20-30 хв, були досить великі перерви. Я встигала опрацювати матеріал самостійно, тому у мене залишалося більше часу на підготовку до ЗНО", — розповіла випускниця Олена Дідух.

У школі розповіли, що Олена дуже старанна учениця. Вона закінчила навчальний заклад із золотою медаллю.

"Я викладаю у неї математику. Ця дівчинка дуже старанна і обдарована генетично. Вона добра, ініціативна, дружня. Математика їй вдавалася важче, але вона старалася максимально. Вона готувалася сама, без репетиторів. Це знання вчителів та її праця над собою. Зазвичай, максимальні бали здобувають діти, які навчаються у ліцеях. Зараз у Радехівському ОТГ троє дітей здали ЗНО на 600 балів і Олена серед них", — розповіла вчителька математики Оглядівської школи Марія Стефанюк.

Мультипредметний тест дівчина писала у Червонограді. Дівчина каже, очікувала на високий результат:

"Тести не були важкі, оскільки мультипредметний тест — це полегшений варіант ЗНО. Я впоралася за годину, але вирішила перевірити відповіді. Коли я натиснула кнопку "завершити тест", я очікувала побачити не менше 180-190 балів. Але, що я наберу по 200 балів з усіх предметів, це стало несподіванкою для мене", — каже Олена Дідух.

Дівчина каже, що найбільшим авторитетом для неї є її мама. Олена планує навчатися на юридичному напрямку.

Львівська область – лідер в Україні за результатами Національного мультитесту. За словами начальника Львівської ОВА Максима Козицького, 88 випускників шкіл отримали по 200 балів з трьох предметів. З двох предметів по 200 балів здобули 303 людини, з одного – 1035 людей.

Читайте також: Львівський випускник написав мультипредметний тест без жодної помилки
На початок