Львівський випускник написав мультипредметний тест без жодної помилки

Львівський випускник написав мультипредметний тест без жодної помилки

Львівський випускник написав мультипредметний тест без жодної помилки
Суспільне Львів

Львівський випускник не припустився жодної помилки в мультипредметному тесті. Артем Краєвський навчається у класичній гімназії при ЛНУ імені І. Франка. Він набрав максимальні 600 балів за підсумками тестів з української мови, історії України та математики.

Завдання, розраховані на дві години, Артем Краєвський виконав за 50 хвилин.

"Найлегшим була історія. Я її зробив, здається, за сім хвилин. Ну, там було легко...Спочатку я вийшов, трішечки "всплакнув" від щастя. А потім вийшов із самого центру оцінювання і розказав всім! Надворі вже чекали мої друзі, мої батьки", — каже випускник Артем Краєвський.

Мама хлопця розповіла, що була впевнена у його знаннях. Тож для неї такий результат Артема не став несподіванкою, а швидше — результатом очікувань.

"Ми намагалися його підтримувати і не заважати. У нього була своя стратегія: що він буде писати першим, що він буде писати наступним. Тобто, ми зі своїми порадами особливо не влізали. Знали, що він все сам зробить так, як вважає за потрібне, і це буде правильно", — каже мама Артема Олена Дорошева.

Львівський випускник написав мультипредметний тест без жодної помилки
Львівський випускник написав мультипредметний тест без жодної помилки. Суспільне Львів

У гімназії, де навчається хлопець, розповідають, що кожного року мають випускників, котрі набирають максимальну кількість балів на ЗНО з одного предмету. Але цьогоріч Артем показав найкращий результат.

"Щоби зразу з трьох предметів 200 балів – такого, здається, ще не було за моєї пам’яті. Артем постійно був як належний учень. Він ввесь час був відмінником. Кожного року, пам’ятаю, йому вручали стипендію, починаючи з 5 класу. Він дуже активний, він був старостою класу", — каже директор гімназії Юрій Джала.

За словами Артема, він принципово вирішив залишитися вчитися в Україні. Планує навчатися системного аналізу. Загалом на Львівщині є декілька випускників, які здобули максимальний результат на національному тестуванні. Однак остаточні результати оприлюднять у вересні.

Авторка: Ольга Іващук

Читайте також: На Львівщині майже 17 000 вступників зареєструвалися на національний мультипредметний тест

На початок