Українка розповідає правду про напад Росії через сайти для дорослих

Українка розповідає правду про напад Росії через сайти для дорослих

Українка розповідає правду про напад Росії через сайти для дорослих
Фото: Getty Images

Виконавча директорка Interactive Advertising Bureau (IAB) Ukraine Анастасія Байдаченко використовує рекламу з нерухомими зображеннями, а також відео на порносайтах та сайтах азартних ігор, щоб розповісти росіянам і білорусам правду про війну, яку Росія веде проти України. Про це повідомило видання The Insider.

"Ми твердо переконані, що ми повинні намагатися донести правдиві повідомлення до тих, хто перебував під десятиліттями державної пропаганди", — зазначила вона.

Байдаченко пояснює, що реклама на цих сайтах має сенс, бо вона проста, доступна, і підвищує шанси росіян і білорусів побачити її. За її словами, на цих сайтах низький рівень блокування реклами у порівнянні з YouTube або іншими, де працюють цілі команди модераторів контенту.

Попри відсутність системи відстеження для оцінки ефективності, вона вважає, що охопили достатню кількість росіян і білорусів. "Це ще один інструмент, який не варто відкидати", — сказала Байдаченко.

Головна редакторка некомерційної організації Index on Censorship Джеміма Стайнфільд зазначила: "Ми бачимо, що соціальні медіа можуть працювати проти свободи слова – алгоритми можуть бути тупими інструментами, блокуючи стільки ж важливої інформації, скільки й дезінформації. Але ми не повинні недооцінювати їхню роль в інформуванні нас про війну та порушення прав людини".

Більше про сучасну культуру та соціальні мережі в Україні

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура