В Україні запрацював функціонал Instagram Music

В Україні запрацював функціонал Instagram Music

В Україні запрацював функціонал Instagram Music
AP

2 серпня застосунок Instagram додав в Україні підтримку музики в сторіз. Цю функцію запустили у 2018 році, однак українці не мали змоги нею скористатися. Про це повідомляє видання "Na chasi".

Раніше користувачі з України не могли прослухати історію користувачів з інших країн — висвітлювалося повідомлення про недоступність прослуховування музики.

Щоб додати музику в сторіз, необхідно при створенні допису обрати наліпку "Музика" та вибрати композицію з каталогу доступних пісень. Якщо історія — це статичне фото, то музика гратиме не більш ніж 15 секунд.

Незабаром функція ввімкнеться для всіх користувачів. Instagram вмикає музику в сторіз поступово. Також необхідно оновити застосунок до останньої версії. При цьому українські користува_чки повідомляють, що у запропонованому списку треків є російські виконавці.

Влітку Instagram оновив свій дизайн, що обурило користувачів, які запустили кампанію "Make Instagram Great Again" ("Зробімо Інстаграм знову крутим"). Зважаючи на таку критику, соцмережа скасувала усі нововведення.

В Україні запрацював функціонал Instagram Music

Більше про сучасну культуру та соціальні мережі в Україні

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯ