На Херсонщині більшість вчителів Виноградівського ліцею погодились співпрацювати з військовими РФ

На Херсонщині більшість вчителів Виноградівського ліцею погодились співпрацювати з військовими РФ

На Херсонщині більшість вчителів Виноградівського ліцею погодились співпрацювати з військовими РФ
Фото: Виноградівський ліцей ім.О.М. Соценка

З 50 педагогів Виноградівського ліцею ім. М. О. Соценка відмовились переходити на бік окупаційної влади 11, в тому числі і чинна директорка закладу. Про це повідомили Суспільному жителі Виноградового на правах анонімності.

За їхніми словами, у ліцеї навчаються близько 600 дітей. Як діяти, коли їх змушують відправляти дітей на навчання за російськими освітніми програмами, батьки не знають.

"Відмовились від співпраці 11 вчителів ліцею. Всі інші — зрадники. Зараз у них нова "фішка" — "ми залишились заради дітей"… Як був коронавірус, то їх влаштовувало дистанційне навчання, а коли війна, і Росія пообіцяла великі заробітні плати, то всі погодилися. І в нас, батьків, тепер шок, як нам бути через них… Наших дітей змушують йти до школи…", - розповіли місцеві.

Також повідомили, що погодились на умови окупаційної влади і кілька працівників дитячого садку.

"У дитячому садку з 12 вихователів погодились на співпрацю одна вихователька, музичний керівник та чотири помічники вихователя. Поставили нового директора садочка — Філенко Тетяну Борисівну, яка колись працювала у цьому дитсадку", - повідомляють жителі Виноградового.

Що відомо:

  • На Херсонщині окупаційна влада примушує освітян працювати за російськими стандартами. За місяць до початку нового навчального року тиск посилився — ходять по домівках, вишукують вчителів, погрожують та змушують до співпраці.
  • Російські військові та їхні поплічники представили у селі Коробки Каховської територіальної громади нових "очільників" закладу освіти: "директорку" Ірину Новікову та "завуча" Світлану Проценко.
  • Навчальний рік для Херсонської області має розпочатися з 1 жовтня, зараз триває формування навчальної мережі. За узгодженням із Комітетом Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, цей процес подовжено до 20 вересня.

Читайте також:

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок