Корбан покинув транзитну зону і шукає можливість перетнути кордон України

Корбан покинув транзитну зону і шукає можливість перетнути кордон України

Корбан покинув транзитну зону і шукає можливість перетнути кордон України
Геннадій Корбан у Дніпрі, 2018 рік. Фото: УНІАН

Керівник Центру тероборони Дніпра Геннадій Корбан покинув транзитну зону і перебуває у Польщі. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Наразі я шукаю можливість знову перетнути кордон України. У мене на руках свідоцтво про народження, яке ніхто не може ні відмінити, ні призупинити. У цьому документі написано, де я народився — Дніпропетровськ, Україна", — написав він.

Корбан зазначив, що паспорт у нього відібрали, вказавши у графі "громадянство" його статус як "особа без громадянства".

Що відомо

  • 22 липня у Геннадія Корбана при в`їзді в Україну на контрольно-пропускному пункті Смільниця вилучили закордонний паспорт.
  • За словами адвоката Андрія Йосипова, рішення про відмову в перетині кордону Корбану ухвалили, посилаючись на те, що існує указ президента про позбавлення Корбана громадянства. Проте копію указу не показали. У в`їзді відмовили як особі без громадянства
  • Начальник управління комунікацій Державної міграційної служби України Гага Кікнадзе у коментарі Суспільному повідомив, що не може надати інформацію щодо доручення Міграційної служби про вилучення паспорта Корбана через захист персональних даних.
  • 20 липня нардеп від "Батьківщини" Сергій Власенко оприлюднив копію начебто указу президента про припинення українського громадянства Ігоря Коломойського, Геннадія Корбана та Вадима Рабіновича. На сайті президента офіційно документ не було опубліковано.

Читайте також

"Позбавлення громадянства і втрата громадянства — це різні правові інститути". Юрист про вилучення паспорта у Корбана

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок