Венедіктову призначать на нову посаду — Арахамія

Венедіктову призначать на нову посаду — Арахамія

Венедіктову призначать на нову посаду — Арахамія
facebook.com/pgo.gov.ua

Колишню генеральну прокурорку України Ірину Венедіктову можуть призначити на нову посаду на дипломатичному фронті.

"Провели зустрічі з пані Венедіктовою, пройшла абсолютно нормально зустріч, ми поспілкувалися і, в принципі, можна сказати, за згодою сторін, вона добровільно пішла з посади. Ми чекаємо вже за кілька днів чи можливо за тиждень її нове призначення на дипломатичному фронті", — розповів голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі національного марафону.

Він також повідомив, що з кандидатурою на посаду генпрокурора, вірогідно, визначаться на наступному засіданні, яке відбудеться між 27 та 29 липня.

Що відомо

  • Президент Володимир Зеленський 17 липня усунув відсторонив генпрокурорку Ірину Венедіктову від виконання обов’язків. Гарант заявив, що правоохоронні органи нададуть оцінку діям і бездіяльності усіх посадовців, які неналежним чином виконують свої обов’язки, зокрема у правоохоронних органах України, допустивши появу великої кількості зрадників.
  • 19 липня Верховна Рада проголосувала за припинення повноважень Ірини Венедіктової на посаді генерального прокурора України.
  • Ірина Венедіктова обіймала посаду генпрокурора із 17 березня 2020 року. Раніше вона входила до команди радників та експертів з питань судової системи президента Володимира Зеленського, також до призначення на посаду була депутаткою Верховної ради IX скликання.
  • Обов’язки генпрокурора найближчим часом виконуватиме заступник Венедіктової Олексій Симоненко, Службу безпеки очолюватиме перший заступник голови СБУ Василь Малюк.

Читайте також

Чому усунули Баканова і Венедіктову та хто їх замінить

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок