Конфлікт в "Слузі народу": Безугла звернулася до партії, щоб виключити Тищенка. Там обіцяють розглянути звернення

Конфлікт в "Слузі народу": Безугла звернулася до партії, щоб виключити Тищенка. Там обіцяють розглянути звернення

Конфлікт в "Слузі народу": Безугла звернулася до партії, щоб виключити Тищенка. Там обіцяють розглянути звернення
. Фото: Політична партія "Слуга народу"

Народна депутатка Мар’яна Безугла звернулася до голови партії Олени Шуляк та очільника однойменної фракції Давида Арахамії із проханням виключити Миколу Тищенка зі "Слуги народу". В листі Безугла звинувачує Тищенка у дискредитації партії та роботу в інтересах інших політсил.

Серед іншого Безугла згадала роботу ресторану "Велюр" попри ковідні обмеження та "карантинні вечірки" Тищенка, корупційні злочини депутата та його родини, зустріч із представницею іншої політсили, лайку на адресу однопартійця і навіть несплату за проїзд у маршрутці. Відповіді посилання на журналістські матеріали депутата вказала в листі.

15 липня звернення Безуглої надійшло до керівництва "Слуг", повідомила Суспільному голова партії Олена Шуляк. "Документ від пані Мар’яни зайшов, там шість сторінок. Звичайно, я буду його розглядати. Потрібно прочитати, перевірити всі факти, які викладені", — розповіла вона.

Термін розгляду звернень статутом партії необмежений, повідомила Шуляк. Нині про виключення Тищенка не йдеться. Якщо після перевірки докази підтвердяться - таку можливість розглянуть.

"В статуті нашої партії прописані випадки, коли партійця може бути виключено. Якщо в ті порушення, які викладені в листі вони будуть підтверджені, то на підставі певних пунктів статут таке рішення може бути прийнято. Але всі факти повинні бути перевірені", — зазначила очільниця партії. У фракції "Слуга народу" поведінку Мар’яни Безуглої "не схвалюють".

“Ми не втручаємось в особисті суперечки між депутатами до тих пір, поки це не заважає законодавчій роботі. Водночас ми не схвалюємо, коли суперечки виносяться у публічну площину, тому що ми розуміємо, що це шкодить іміджу партії. В умовах війни точно не час для подібних конфліктів", — сказала речниця фракції Юлія Палійчук. Нагадаємо, що 9 липня Безугла звинуватила Миколу Тищенка, що той нібито незаконно отримав нагородну зброю від комбата добровольчого формування №14 "Арханегли Михаїла" Михайла Маймана на прізвисько "Міша Моня". А 10 липня Безугла у Facebook написала, що була на допиті в Національній поліції і подає депутатські запити, щодо виключення Тищенка з партії.

Читайте також

Нардепу Ковальову повідомили про підозру у держзраді

Був російським агентом. Як затриманий СБУ помічник депутата потрапив на службу та чим займався

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок