Скелелаз з Кропивницького завоював бронзову медаль на Всесвітніх Іграх в США

Скелелаз з Кропивницького завоював бронзову медаль на Всесвітніх Іграх в США

Скелелаз з Кропивницького завоював бронзову медаль на Всесвітніх Іграх в США
фото:Федерація альпінізму і скелелазіння України

Скелелаз з Кропивницького Ярослав Ткач завоював бронзову медаль на Всесвітніх Іграх в Бірмінгемі у Сполучених Штатах Америки. Про це розповів виконувач обов'язків начальника управління молоді та спорту обласної адміністрації Андрій Щетина.

О 03:30 за київським часом закінчилися змагання зі скелелазіння в програмі на швидкість.

У чвертьфіналі 20-річний спортсмен вибив з боротьби свого співвітчизника, триразового рекордсмена світу Даниїла Болдирєва, а у фіналі подолав дистанцію за 5, 56 секунди — на чотири сотих секунди швидше за суперника з Казахстану.

Ярослав Ткач 2001 року народження, бронзовий призер Всесвітніх ігор у скелелазінні, дисципліна "Швидкість". Займається скелелазенням з 8 років.

Що відомо

  • У складі збірної України на XI Всесвітніх іграх – 2022 поїхали два спортсмени з Кіровоградської області – Ярослав Ткач та Валерій Рябов. Всього Україну представляють 102 спортсмени у 19 видах спорту.
  • З 20 травня Уряд дозволив перетинати кордон деяким категоріям військовозобов'язаних. Одна з них – це спортсмени і тренери.
  • Ярослав Ткач є володарем Кубка України зі скелелазіння у 2018, 2019 та 2020 роках. У 2021 році отримав срібну медаль на Кубку Європи в Австрії

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок