У Дніпрі почали виготовляти дихальні пакети, які можуть стати замінниками апаратів ШВЛ (ВІДЕО)

У Дніпрі почали виготовляти дихальні пакети, які можуть стати замінниками апаратів ШВЛ (ВІДЕО)

У Дніпрі почали виготовляти дихальні пакети, які можуть стати замінниками апаратів ШВЛ (ВІДЕО)

У Дніпрі корпорація з виробництва побутових товарів розпочала виготовлення спеціальних пакетів, які можуть стати замінниками апаратів штучної вентиляції легень.

Про альтернативу ШВЛ, яку не використовували більше 20 років, згадали харківські лікарі, а дніпровські інженери ініціювали запуск виробництва.

Володимир Корсунов – професор Харківської медичної академії. Розповідає, що схожу технологію із застосуванням спеціального пакету використовували тоді, коли якісних апаратів ШВЛ ще не було.

Говорить: замінити його повністю конструкція не дозволяє.

«Вони здатні підтримувати постійний потік повітряно-кисневої суміші до дихальних шляхів пацієнта, а також забезпечувати опір на видиху, таким чином покращуючи оксигінацію. Застосовувати цей метод можна для того, в першу чергу, якщо немає ШВЛ, щоб хворий дочекався, допоки з’явиться або звільниться апарат ШВЛ, а з іншого боку – є певна кількість хворих, яка може й одужати при використанні цього методу», – заважив Володимир Корсунов.

Керівник виробництва пакетів Роман Гладишев говорить, що найголовніше для ефективної роботи – це витримати усі параметри створення пакету. Підприємство, за його словами, виготовило декілька десятків тест-варіантів.

«Це пакет розміром 40х60 см, з товщиною плівки 40 мікрон. Він абсолютно прозорий, він не вміщує ні вторинних матеріалів, ні технологічних добавок, тобто це чистий первинний поліетилен найвищого ґатунку. Що стосується потужностей, то на сьогодні ми можемо виготовити близько 9 мільйонів одиниць на місяць», – зазначив Роман Гладишев.

Підприємство готове безкоштовно виготовляти пакети для українських клінік, у яких лікуються люди з коронавірусною інфекцією.

74 лікарні, за словами Романа Гладишева, хочуть тестувати технологію.

Авторка – Юлія Безбородько

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківські медики тестують дихальні пакети для хворих на COVID-19

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди