"Спрямовано на приниження мене особисто", — Атрошенко про невипуск за кордон і конфлікт з Тимошенком

"Спрямовано на приниження мене особисто", — Атрошенко про невипуск за кордон і конфлікт з Тимошенком

"Спрямовано на приниження мене особисто", — Атрошенко про невипуск за кордон і конфлікт з Тимошенком
ФОТО: Суспільне Чернігів

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко вважає, що заяви заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка були спрямовані на його особисте приниження. Про це він сказав в інтерв’ю LB.ua.

"Відверто вам скажу, що жодних конфліктів особистих з Кирилом Тимошенком в мене не було. І підстав для такої поведінки, особистих, людських, він не має. Я просто хотів зазначити, що та відверто хамська, зверхня, зухвала поведінка вищезгаданого чиновника була спрямована на приниження мене особисто. Але він принизив сотні тисяч чернігівців, які сьогодні живуть в Чернігові чи перебувають за межами міста внаслідок військової агресії Російської Федерації. Такі дії шкодять Україні, шкодять іміджу Президента України, а це його підлеглий", — сказав Атрошенко.

Нагадаємо, 2 липня Кирило Тимошенко у своєму Телеграм-каналі прокоментував ситуацію із забороною на перетин державного кордону міськими головами, зокрема Владиславом Атрошенком:

"Мери деяких міст обурюються що їх не випускають за кордон. По-перше, нагадую для тих, хто забув – в Україні йде війна! Особливо це стосується прикордонних регіонів та тих що ще зовсім нещодавно були окупованими. Небезпека не минула! Займіться вже громадами, щоб вас нарешті побачили люди, а ви їх проблеми. Для тих для кого сигнал не зрозумілий, знайдуться інші шляхи, як допомогти громадам і містам. Без вас", – зазначив Тимошенко.

Також Атрошенко пов’язав заборону на поїздку до Швейцарії із політичним тиском.

"Мені невідома стаття закону, згідно з якою голова ОВА або заступник голови Офісу президента чи просто працівник ОП може вирішувати питання щодо перетинання кордону будь-яким громадянином України, який має усі відповідні для цього документи. Я вважаю, що подібна процедура і перелік документів повинен бути чітко визначений для усіх громадян України, відповідно до вікових категорій, до посад, мети перетину кордону. Це не повинно залежати від телефонних дзвінків у європейській країні, якою намагається бути Україна", — розповів Атрошенко.

Нагадаємо, міського голову Чернігова Владислава Атрошенка 2 липня не випустили з України до Швейцарії, куди він планував їхати на міжнародну конференцію з відновлення України. Окрім нього, за даними LB.ua, за кордон не випустили міського голову Миколаєва Олександра Сенкевича. Водночас до Швейцарії приїхали міський голова Львова Андрій Садовий, очільник Вінниці Сергій Моргунов та Дніпра Борис Філатов.

Атрошенка вдруге не випускають за кордон після деблокади Чернігова. 19 червня Владислава Атрошенка не випустили до польського Жешува, де він мав взяти участь у підписанні договору про партнерство між містами.

Тоді причиною не випуску його за кордон та попередніх проблем із відвідуванням Давоса, Атрошенко назвав конфлікт із одним із працівників Офісу Президента. Також конфлікт, на думку Атрошенка, намагався розвинути голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Чаус у відповідь заявив, що на Чернігівщині окрім військового фронту відкрилися ще політичний і популістичний, а звинувачення Атрошенка відкинув. Також він додав, що для того, аби залучати гроші на відбудову Чернігова їздити за кордон не потрібно, а міжнародні організації і так приїжджають до Чернігова.

Читайте також:

Без води, газу й світла: як 40 людей живуть у напівзруйнованому будинку в Чернігові

На початок