Окупанти з усіх боків атакують Лисичанськ, гатять з усього наявного озброєння

Окупанти з усіх боків атакують Лисичанськ, гатять з усього наявного озброєння

Окупанти з усіх боків атакують Лисичанськ, гатять з усього наявного озброєння
. Лисичанськ 1 липня, фото: Сергій Гайдай

Протягом 1 липня російські окупаційні війська атакували Лисичанськ з усіх боків. Вони обстрілювали населені пункти Луганщини з усієї наявної зброї. Через обстріли сталось багато пожеж.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай

Окупанти відкривали вогонь по Лисичанську Привіллю, Вовчоярівці, Золотарівці, Лоскутівці, Верхньокам’янці та Білогорівці. Вони намагаються атакувати Лисичанськ з усіх боків.

Через обстріли окупантів пожежі стались у житлових будинках

"Ледве встигаємо ліквідувати масштабні загоряння в Лисичанську. Як от у багатоквартирному будинку, де полум’я розповсюдилося по декількох квартирах. Або у торговельному центрі – якщо вчасно не загасили б пожежу на площі 1800 кв. метрів, важко уявити наслідки", - повідомив він.

До лікарні у Чернівцях 1 липня доправили пораненого чоловіка з Лисичанська.

Що відомо

  • Додали, що на Лисичанському і Бахмутському напрямках російські окупанти обстрілюють із ствольної та реактивної артилерії райони населених пунктів Сидорове, Переїзне, Крива Лука, Маяки, Сіверськ, Привілля, Лисичанськ, Вовчоярівка, Золотарівка, Бахмут, Клинове, Кодема, Нью-Йорк, Новолуганське, Берестове, Лоскутівка, Покровське, Зайцеве, Травневе та Вершина. Російські авіаційні удари зафіксовано біля Клинового та Покровського.
  • Удари українських льотчиків завадили просуванню російських окупантів на кількох важливих напрямках

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook та Instagram

На початок