Марка "Мрія" буде запущена в червні — Укрпошта

Марка "Мрія" буде запущена в червні — Укрпошта

Ексклюзивно
Марка "Мрія" буде запущена в червні — Укрпошта
Марка "Мрія" буде запущена вже в червні, фото: Укрпошта

Нова марка Укрпошти, присвячена українському та найбільшому у світі літаку "Мрія", вже надрукована і буде запущена в червні цього року.

Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський Суспільному.

Він додав, що на черзі марка на тему "Добрий вечір, ми з України", адже за неї проголосували 35% людей за час конкурсу. Також Укрпошта обіцяє випустити марку на честь відомого чернігівського пса-сапера Патрона, за якого віддали 28% голосів.

"Песик Патрон буде обов‘язково. А зараз подумаємо, яким дизайном: чи це буде фотографія, навіть з президентом спілкувалися. Треба буде подумати, як буде гасіння урочисте з Патроном, може там лапку, щоб він печатку поставив. Це буде 2-3 наступних марки", — розповів Смілянський.

Що відомо

  • "Укрпошта" удень 23 травня почала продаж нової марки зі знищеним російським крейсером "Москва". Біля головного столичного відділення поштового оператора від самого ранку вишукувалися довгі черги.
  • 22 квітня "Укрпошта" анонсувала нову поштову марку з "російським кораблем". На новій марці додадуть слово "DONE", що є відсиланням до потопленого російського крейсера "Москва".
  • 12 квітня Укрпошта ввела в обіг марку, на які зображений український військовий та російський корабель. Марка відсилає до фрази "Русскій воєнний корабль, іді н***й". Це — відповідь українських солдатів з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 24 лютого отримав окупаційний корабель на пропозицію здатися. Сказав її Роман Грибов.

Читайте також

"Літак мрія і дівчинка Марія": авторка нової поштової марки з Волині розповіла про свою роботу

Зруйнована "Мрія". Чи вигідно Україні відбудовувати знищений літак

Відшуковує міни та підкорює Інстаграм: як чернігівський пес Патрон став піротехніком

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок