Українська художниця Алевтина Кахідзе візьме участь у бієнале Manifesta 14

Українська художниця Алевтина Кахідзе візьме участь у бієнале Manifesta 14

Українська художниця Алевтина Кахідзе візьме участь у бієнале Manifesta 14
Фото: truealevtina/Instagram

22 липня у Приштині (Косово) починається бієнале Manifesta 14. У проєкті задіяно 102 художники та колективи із 30 країн. Україну на бієнале представить художниця Алевтина Кахідзе. Крім того, українські художники та художниці входять у склад колективів Abazi / Greville / Pinchuk, Radio International Collective та Secondary Archive. Про це повідомили на сайті фестивалю, опублікувавши список учасників.

Учасники представлять свої роботи на 25 майданчиках Приштини – від Палацу молоді та спорту до Великого хамаму. У межах виставки бібліотеку Хівзі Сулеймані перетворили на Центр оповідної практики та освітній простір "Оаза", який відкриється для публіки 23 липня. Інші великі проєкти у місті включають "Зелений коридор" та Навчальний центр Eco Urban на території колишнього цегельного заводу.

Manifesta 14 має на меті підтримати громадян Косова в їхніх амбіціях повернути суспільний простір і переписати майбутнє своєї столиці як відкритого мегаполісу на Балканах і в Європі через розвиток нової культурної інституції. Тема основного проєкту — It matters what world worlds world: how to tell stories otherwise. Вона присвячена колективній розповіді, її розробила кураторка Manifesta 14 Кетрін Ніколс спільно з командою бієнале

Алевтина Кахідзе — українська художниця, перформансистка та кураторка. Співзасновниця приватної резиденції для іноземних художників та художниць у селі Музичі та онлайн-видання про мистецтво kram.in.ua.

Більше про українське мистецтво

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок